Chci jet do Číny

17. srpna 2014 v 10:58 | Nějaká |  Jen nějakej deník
Jsou chvíle, kdy si člověk myslí, že už je všechno v jeho životě celkem v pohodě, že se začíná všechno špatné řešit a pak se samozřejmě musí něco úplně pokazit. Ach jo. Tohle prostě není fér, ale - no jo, je to život, takhle to chodí.

Zkrátka to začalo tím, že jsem se dozvěděla, že člověk, který netuší, co je to neštěstí začal s kecy, že nechápe, jak mi může pořád všechno vycházet, že se na mě všecko dobré lepí a štěstí mi jde neustále v patách. Jaké je odůvodnění?

Celkově. Nakonec jsem nějak vybruslila z toho, že mě nevzali na žádnou školu úplně v pohodě, měla jsem dostat trojku ale z nebeských důvodů mi na klíně přistála dvojka, vlastně mám i nějaké kamarády (kolik... možná celé 2??) a fajn kluka.Říká člověk, kterého vzali na školu rovnou a nemusel čekat na přijetí z odvolání, nepoznal jinou známku než jedničku a má desítky kamarádů. Co je to za kecy? Jenom proto že já měla problém a vyřešil se, ale ona rovnou žádný neměla a šlo to hladce hned já mám pořád štěstí a to dobré se na mě lepí? Ta holka by měla přehodnotit své názory. A co se týče Merlina - jo, to je fakticky štěstí, jsem moc šťastná, že ho mám, ale to je možná to jediné dobré, co se na mě nalepilo.

Potřebuji Merlina. Potřebuji ho, protože momentálně je vážně ta nejlepší věc, co v životě mám. Potřebuji ho, potřebuji svou lásku, svoje všechno, to nejlepší, co mám, protože bez něj jsem ztracená v tomhle šíleném světě...

No, myslím, že už daná osoba ale přehlédla to špatné. Co třeba smrt jediné osoby, která mi kdy rozuměla a kterou jsem tolik milovala a každý den na ni myslím a pořád se nedokážu srovnat se svou ztrátou? Co třeba že moje minulost stála dost za houby, teď se vrací a osoba z mé minulosti mi hodně ubližuje - no a já nemohu vyhledatpomoc, protože pak by musela minulost na povrch? Co třeba že trpím už měsíc pořád tím stejným, nehorázně hrozným snem, kvůli kterému se budím s pláčem celé desítky nocí za sebou? Co třeba že jsem psychicky nemocná a musím chodit na psychiatrii a brát léky, jinak by mě zavřeli do cvokárny? A co třeba, že můj táta má někoho jiného, máma je na nervy a moje rodina se úplně, ale úplně rozpadá?

Jo no - to je přece úplně jasné! Já mám v životě pořád jen štěstí a všechno dobré se na mě lepí!!!

A ne, nechci se litovat, ale když někdo otevřeně a upřímně vyjede s tím, že není fér, že já mám pořád štěstí. Nejsem na tom nejhůř, ale upřímně si štěstí představuji trošku jinak.

Asi se sbalím a vypadnu někam... třeba do Číny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adina Adina | Web | 17. srpna 2014 v 12:45 | Reagovat

Nikdo asi nemůže soudit, jaký mají ostatní lidi život, když nevidí celkové souvislosti...
Jinak - do Číny bych asi nejezdila, je to divná země, když už tak na nějaký karibský ostrov :D

2 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 17. srpna 2014 v 13:39 | Reagovat

Někteří lidi vidí jenom tu jednu stránku,že je člověk šťastný, ale už nevidí třeba to, že je i nešťastní, nebo že se mu dějí různé problémy. Stou smrtí je mi to líto, já jsem ztratila osobu příbuznou, mého strejdu docela v mladém věku..myslím, že každému už někdo umřel. Je to smutné, ale je to život:/ držím palce ať se držíš! do Číny? celkem zajímavé místečko si vybrala!! :)

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 17. srpna 2014 v 20:08 | Reagovat

Lidé by si měli uvědomit, že se nedokážou vpasovat do kůže někoho jiného, protože neznají všechny jeho myšlenky a jeho minulost, kterou si prošel... Většina lidí říká, že by si život s někým klidně vyměnila, ale po chvíli přemýšlení jim dojde, že ani on to neměl/nemá růžové...

4 zranitelna zranitelna | Web | 18. srpna 2014 v 0:41 | Reagovat

Do Číny nejezdi.
Nejlepší je vykašlat se na ostatní lidi. Co já bych dala za to, aby si o mě ostatní mysleli, jak báječný vedu život a ne, že jsem zamotaná v těch největších sračkách.
To si nevybereš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama