Přechodný stav frekventovaných citů

10. srpna 2014 v 20:38 | Nějaká |  Jen nějakej deník
Rozhodla jsem se od teď změnit svůj život. Zase.

No jo. Dobře vím, že za tenhle rok jsem si to řekla nejméně desetkrát. Vždycky vidím nějaký film nebo přečtu knížku a říkám si, že teď bude všechno jinak ale není a pak si vždy říkám, že od teď už fakt jo, že teď už to fakt myslím vážně, ale nakonec to stejně poruším. Ale... od teď už fakt jo, teď už to fakt myslím vážně!

Mimo to - máma už je zase doma a já jsem tak ráda. Tak moc se mi po ní stýskalo. Teď je všechno lepší. Necítím se už tolik sama. Teenager si jen těžko připouští, jak těžko by mu bylo bez rodiny, dokud si to jednou za čas nezakusí. A i když ho po šesti hodinách zase štve... je rád, když má svou mámu a svou rodinu doma, že má někoho, kdo ho má vždycky rád.

S Merlinem se všechno pomalu zlepšuje. Jo, pořád má své chyby jaké měl vždycky a které jsem se vždy snažila napravovat, ale teď už vím, že marně, akorát to našemu vztahu ubližovalo. Buď náš vztah přijmu, nebo ho skončím, nemohu si pořád stěžovat a kritizovat, nebo to skončí on a vyjde to nastejno. Nechci dělat binec - přece jen já mám taky chyby. Beru to. Jde o to, že už mi zase začíná důvěřovat a být mi blízký jako dřív. Znovu jsme si blíž a táhne nás to k sobě a ten pocit je k nezaplacení - ty měsíce, kdy jsme byli tak odcizení byly dost na nic.

Chlapi.

Žiji okamžikem. Nemyslím na budoucnost. Nemyslím na minulost. A... je mi tak dobře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 13. srpna 2014 v 12:26 | Reagovat

taky si vždycky řeknu "ted' už bude vše jinak" ale není, ale když se ohlídneš zpět třeba pul roku nebo i pár měsíců.. všechno jinak je

2 Vivi Vivi | Web | 13. srpna 2014 v 16:36 | Reagovat

Ja si to po filme hovorím skoro vždy a väčšinou to ostane len pri rozprávani samozrejme:D Ale ak sa možem opýrtať v čom sa chceš zmeniť ? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama