Říjen 2014

No to mě poser, Knoflajda Kulajda!

21. října 2014 v 20:31 | Nějaká |  Jen nějakej deník
Může mi někdo kurva vysvětlit, jak člověk může bouchnout do zdi natolik, až upadne kus zasraný barvy? Protože uprostřed mé stěny náhle tkví ošklivá, opravdu ošklivá bílá skvrna (nebo snad bílé čisté území uprostřed mnoha spojených skvrn?) a ani trochu se mi to nelíbí. To nemluvím k mých setředných kloubech. Asi bych měla brát něco na uklidnění, dostala jsem takový záchvat vzteku, že by se z toho i nabručení zelení medvědi pochcali škytavkou a mohla jsem buď uhodit svůj laptop, nebo zeď.

Tak jako pardon, ale můj otec se znovu projevil jako zasraný idiot, u kterého, pokud zrovna nerozhodujeme, co si uděláme k obědu (napovím vám - jsme horší než palačinkárna pro vnoučata lívanečků), vůbec nechápu, jak MY DVA DO PRDELE můžeme být příbuzní. Fuj, ta debilní skrvna je fakt hnusná.

To není všechno. Navíc mě dnes nasrala ta vypatlaná kráva spolužačka, která má zvláštní oblibu dělat si ze mě terč svého posměchu v domnění, jak je to vtipné - mám to ale úžasnou nejlepší kamarádku! (Když už jsme u toho, mám podaný inzerát na nej kamarádku - hlásí se někdo dobrovolně? Mohu udlat soutěž - víte co, něco jako Selekce akorát s bff, chňápete. Hahaha. Ha. Haha. Ne, není to vtipný, kurva.) Už si na tu hroznou skvrnu zvykám.

A jako by toho nebylo málo, věcí do školy je jak nasráno, učitelé jsou asi švihlí nebo co, mě je ze všeho na hovno, Merlin mě dohání k šílenství tím, jak ze sebe (ne)chtěně - kdo ví - dělá úplného idiota a já mám sklony ke sprosté slovozásobě, jelikož se všechno kolem tak debilně kurví. Ta skrvna je celkem malej sexoušek. Jůů. (Zmínila jsem svou pitomou krávu expolužačku, která se chová natututly jak kurva? A když mi dělá do kluka - chcípni, ty mrcho pojebaná!)

No, jo. Omluvte mě. Lekce slušného vyjadřování mě minula. Jestli je s tím problém, můžete mi políbit... wow, nějak to na mě leze. (Nebo ze mě?) Skvrna se bude jmenova Knoflajda Kulajda.

Víte co? Chci sex.
Miluju Knoflajdu.

Nějaká pošahaná se vrací, nohy na ramena!

17. října 2014 v 19:06 | Jen nějaká holka |  Jen nějakej deník
Jo, nebyla jsem tu hrozně dlouho ale příchod do školy byl tak trochu rána mezi ledviny. Všeho se na mě navalilo a bylo to drsné, volný čas se... vytratil. Ale co, něja se mi podařilo vjet do správných kolejí a nějakým svým způsobem to dávám. Což je skvělé pro mě. A čím je to tragické pro vás? Čekají vás další závaly snůšky mých keců, které nikoho nezajímají.

Můj život má náhle nový spád, i když jsem si už stihla projít depresivním obdobím, kdy jsem nenáviděla svůj život a sebe více než kdy jindy a chtěla jsem školu opustit, protože bylo všechno špatně. Pak ale začalo být všechno... zkrátka dobře, jakkoli moc je to všechno náročné. Takže jo, jsem vyčerpaná, zničená, furt se šprtám, nemám na nic čas, musim vstávat jak slípka a mám pocit, že mě střední zabije... ale jinak jsem v pohodě.

Merlin a já měli zase slabší období, ale dáváme se do pořádku. No tak, přece jen ho miluji. Fakt moc. Co bych bez něj byla? Nejsme jen zamilovaní, nejsme jen dva totáně nadržení lidé, kteří se navzájem potřebují, no... je to i můj nejlepší kamarád. Žádné mé přátelstí nikdy nebylo tak skvělé, jako přátelství s ním. Poslední dobou se hodně vyvinula i tahle stránka vztahu. No jo, jsme neoblomná dvojka, zvládneme všechno na světě.

Jinak tak nějak začínám pořádně žít. Najednou do mého života vstoupily plány na chození do klubů, společné výlety s přáteli, aniž bychom z té megačuprwowace byli odvaření, jako jsou děcka, jen tak ze srandy a v pohodě, občas si zapálím, ne proto, že bych chtěla být děsně cool, jako to dělají mladší děcka, prostě proto, že se mi chce, i když jen tak davajručka, jinak si na tom nepotrpím. Chodím večer ven s klukama, vedu s kamarádkami inteligentní debaty, pohlížím na všechno jinak, nemyslím tolik na budoucnost, spíš na přítomný okamžik a... no jo, svět je jednodušší. Je mi dobře.

Jsem závislá na kafi a sluchátkách.

No, to abych vás tak vtáhla do aktuálního dění. Všechno je náročný, ale ve výsledku si to užívám a fakt to stojí za to. Výpad ze základky mi prospívá. A ode dneša mám ultra psavou! Kdo se těší na všechny žvásty, které vám sem naseru? Muhahahahaha.