No to mě poser, Knoflajda Kulajda!

21. října 2014 v 20:31 | Nějaká |  Jen nějakej deník
Může mi někdo kurva vysvětlit, jak člověk může bouchnout do zdi natolik, až upadne kus zasraný barvy? Protože uprostřed mé stěny náhle tkví ošklivá, opravdu ošklivá bílá skvrna (nebo snad bílé čisté území uprostřed mnoha spojených skvrn?) a ani trochu se mi to nelíbí. To nemluvím k mých setředných kloubech. Asi bych měla brát něco na uklidnění, dostala jsem takový záchvat vzteku, že by se z toho i nabručení zelení medvědi pochcali škytavkou a mohla jsem buď uhodit svůj laptop, nebo zeď.

Tak jako pardon, ale můj otec se znovu projevil jako zasraný idiot, u kterého, pokud zrovna nerozhodujeme, co si uděláme k obědu (napovím vám - jsme horší než palačinkárna pro vnoučata lívanečků), vůbec nechápu, jak MY DVA DO PRDELE můžeme být příbuzní. Fuj, ta debilní skrvna je fakt hnusná.

To není všechno. Navíc mě dnes nasrala ta vypatlaná kráva spolužačka, která má zvláštní oblibu dělat si ze mě terč svého posměchu v domnění, jak je to vtipné - mám to ale úžasnou nejlepší kamarádku! (Když už jsme u toho, mám podaný inzerát na nej kamarádku - hlásí se někdo dobrovolně? Mohu udlat soutěž - víte co, něco jako Selekce akorát s bff, chňápete. Hahaha. Ha. Haha. Ne, není to vtipný, kurva.) Už si na tu hroznou skvrnu zvykám.

A jako by toho nebylo málo, věcí do školy je jak nasráno, učitelé jsou asi švihlí nebo co, mě je ze všeho na hovno, Merlin mě dohání k šílenství tím, jak ze sebe (ne)chtěně - kdo ví - dělá úplného idiota a já mám sklony ke sprosté slovozásobě, jelikož se všechno kolem tak debilně kurví. Ta skrvna je celkem malej sexoušek. Jůů. (Zmínila jsem svou pitomou krávu expolužačku, která se chová natututly jak kurva? A když mi dělá do kluka - chcípni, ty mrcho pojebaná!)

No, jo. Omluvte mě. Lekce slušného vyjadřování mě minula. Jestli je s tím problém, můžete mi políbit... wow, nějak to na mě leze. (Nebo ze mě?) Skvrna se bude jmenova Knoflajda Kulajda.

Víte co? Chci sex.
Miluju Knoflajdu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady I. Lady I. | Web | 21. října 2014 v 21:30 | Reagovat

"Paris Hilton hledá BFF". Když sex, tak jedině s Knoflajdou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama