Listopad 2014

Krůty rády norský jazz... a já?

11. listopadu 2014 v 19:52 | Nějaká |  Jen nějakej deník
Chce se mi pekelně, ale pekelně na záchod. Asi se počůrám. Jistě, teď se musíte ptát - co mi jen brání k tomu, abych se zvedla a došla si na onou místnost? Odpověď je až děsivá a strašlivá - totiž, musela bych se zvednout ze židle. Takže má lenost mě dohnala až k tomu, abych se tu svíjela na židli, dokud si nedodělám co chci u počítače dodělat, ale zároveň to nikdy dodělat nemůžu, jelikož na to bych se musela soustředit a abych se mohla soustředit tak... co? Bingo!

Musela bych si dajít čury.

Zpívám si norskou pop music a nevím, jak mě to chytlo. Prostě mě to chytlo. Zkusili jste to někdy? Norština je sexy jazyk! Zvlášť v norské hudbě. Zkusím všechny žánry. Asi ze mě bude milovník norské hudební scény. Muhaháááááá! (Jestli je tu kandidátka na mou BFF, vidíš, vidíš, co je fajn?)

Dnes mám málo co říct. Má úžasnost, můj vtip, má dokonalostí oplývající osobnost je dnes opotřebovaná jako toaletní papír. Obvykle je trochu jako zmuchlaný kapesník. Úžasný si přijde jen on sám, proto se k sobě všemi svými částmi tak tiskne.

Budete tedy mluvit vy - musíte zodpovědět otázku, na které závisí osud krůtstva.
Proč Bůh stvořil žirafy?

Hledám nejlepší kamarádku - soutěž

9. listopadu 2014 v 11:56 | Nějaká
MUHAHAHA
Už to přišlo. Můj veleslavný inzerá na nejlepší kamarádku. Protože tohle přesně v životě potřebuji. Jako hrochy. Vyplňte prosím vstupní dotazník! Soutěž započala! (hahaha.. -.- :D)

1) Jaké seriály sleduješ?
2) Tři nejlepší knihy.
3) Míváš depresivně osamělé chvíle?
4) Mohu tě pozvat na bonbony?
5) Tvůj názor na lidi co se smějou nemožným kravinám?
6) Kdybys byla zvířátko, jaké a proč?
7) Máš ráda čokoládu?
8) S čím si dáváš palačinky?
9) Nevadí ti neustálá potřeba všechno vyfotit?
10) Máš skype?
11) Pošleš mi srdíčko?
+ kontakt

švihlo to se mnou
s vámi taky?
vypln to :'333