Květen 2015

sni dál, kotě

30. května 2015 v 22:46 | Nějaká |  Jen nějakej deník
Píšu sem jak když nepíšu co? Ani nevím, co jsem kecala naposledy. Ale věci jsou divné. Mám potřebu se vypsat.

Takhle jsem se před pár měsíci do někoho zaláskovala (kraaava jedna pitomá, ještě si šetří zlomené srdce a hned ho dá do rukou někomu jinému. Na co si budem povídat, má láska číslo dvě mi jen nasypala sůl do ran. Začala jsem uvažovat, že bych přeskočila na druhej břeh a nabrnkla si slečnu. Nevyšlo to. Jsem prostě děsně udělaná na kluky a baví mě hrát si s jejich hračičkami.

Tak jsem usoudila, že lásku a vztahy potřebuju jako mrtvej zimník, ale že příležitostně by se nejaka podnapilá akce šikla. SSotva jsem s tim svým pokusem o courání přišla, už jsem si to jako rozmyslela. Ale to se mi zalíbil jeden chlapec. Neměla bych se s ním zaplétat, ale já bych se zapletla ráda. Někoho tak fajn jsem dlouho nepotkala.

Jsem nepoučitelná a nenapravitelná. Zasloužila bych si pohrabáčem po hlavě, ale k čertu s tím.

Problém je, že jsem tuhle potkala Bíbího, totiž toho kloučka, co má v pořadí číslo 2, v hodnotě je poslední, ale pro mé zasrané srdce je to jednička. A i když jsem myslela, že ne, že už jsem ho pustila z hlavy, srdce se mi rozbušilo, dech byl tatam a já si uvědomila, že jsem v prdeli.

Všechno je těžké. A kdykoliv se něco stane, myslím na něj a chybí mi. Jak se to jenom mohlo stát?

Stojím za hovno, jsem naivní a blbá. Chci lásku. (Masochistka zkurvená...) Chci někoho, kdo se bude zajímat jaký jsem měla den, komu budu chybět a kdo mi řekne, že všecko bude v pohodě nebo se mnou bude srát na tenhle debilni svět.

Máma by na to řekla: "Já bych toho chtěla..."

NO jo. Sni dál, kotě, sni dál.

K snídani jsem měla maliny.